Aktuality

Díky, trenére mi přineslo do života radost, říká David Nejedlý, autor medailonků

Také on patřil k partě, která v srpnu a v září brázdila Česko, aby navštívila semifinalisty sportovně-společenské akce Díky, trenére. Editor regionálních Deníků David Nejedlý hovořil se všemi členy TOP 16 a poté o nich psal medailonky. A aby toho nebylo málo, dostal právo hlasovat o složení finálové osmičky. „Asi jsem měl dobrý odhad – zaškrtl jsem sedm z osmi postupujících,“ pochlubí se.

číst dále

O trenérce, která měla štěstí na lidi. A oni zase na ni

Mažoretkový sport je v Česku na okraji zájmu. Pokud už se o něm hovoří, tak s despektem. Kdo ho však pozná, změní svůj názor a na jeho vyznavačky začne hledět s obdivem. Své o tom mohou vyprávět členové štábu soutěže Díky, trenére, kteří minulý týden navštívili další semifinalisty.

číst dále

Sportovní den mládeže s TAJV

Žádaný a sportovně-edukační program pro děti a mládež v České republice. Tento projekt zahrnuje seminář, trénink a turnaj všech sportovních disciplín v daném programu s profesionálním trenérem a vysokoškolským pedagogem. Každý účastník projektu v rámci akce bude mít příležitost vyzkoušet si všechny nabízené sportovní aktivity v programu TAJV

číst dále