Aktuality

Jak na trénink po delší pauze? Vyzkoušejte recepty trenéra mládeže

Svět se sice zastavil, ale děti by neměly přestat sportovat. Zdravá mysl a tělo je přece u sportu důležitá. Velké procento rodičů však přiznává, že se děti v karanténě málo hýbou. Pravidelný pohyb samozřejmě chybí i samotným trenérům. Sportovní kluby ale zase pomalu začínají ožívat a jinak tomu není u trenérů mládeže. Jak tedy děti zapojit zase zpět do tréninku, aby se ho nelekly a měly radost ze sportu?

číst dále

Prodlužujeme nominace. Nepodceňte situaci a poděkujte svému trenérovi!

Chodíte do sportovního klubu, vyzvedáváte své děti a cestou z tréninku si říkáte: Ten trenér to fakt umí, skvěle se věnuje dětem. Tak proč ho nominovat? Nejen, že trenérovi poděkujete za jeho obětavou činnost, ale zároveň mu nabídnete možnost bojovat o pobyt v jeho vysněném tréninkovém centru nebo příspěvek pro sportovní klub. Čas máte už jen do 8. května. Připomínáme, že nominací to nekončí – trenér pak musí vyplnit dotazník.

číst dále

Děti si už nechodí hrát s hokejkou za barák.“ říká Trenér mládeže 2019 David Vinš z HC Vimperk.

Odstartoval další ročník sportovně-společenské akce Díky, trenére! Každý z vás tak opět může poděkovat trenérům mládeže za jejich obětavou práci a přihlásit je do soutěže o titul Trenér mládeže 2020. Ve hře jsou finanční příspěvky na zahraniční stáže, na vybavení pro kluby a zvolen bude i trenér sympaťák. Minulý rok se Trenérem mládeže stal David Vinš, trenér vimperských hokejistů. O svých dojmech z loňského Dne trenérů mládeže, o plánech do budoucna promluvil v novém rozhovoru pro Díky, trenére.

číst dále

6. ročník akce Díky, trenére začíná. Nominujte své oblíbené trenéry.

Start hledání Trenéra mládeže 2020 je tady! Začíná další ročník sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od února je opět možné na našem webu nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2020, o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro jejich kluby.

číst dále

Start nového ročníku se blíží

Sportovně-společenská akce Díky, trenére odstartuje svůj šestý ročník. Od února bude opět možné na našem webu nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2020, o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro jejich kluby.

číst dále

Reportážní okénko z letošního finále

Titul Trenér mládeže 2019 vybojoval v neděli 3. listopadu hokejista David Vin z HC Vimperk. Druhá v projektu Díky, trenére skončila trenérka rope skippingu Olga Kepková, třetí byl basketbalista Tomáš Hrzška z Hradce Králové a čtvrtý se umístil trenér šachu karel Handlíř z Krnova. O pořadí rozhodly týmové soutěže s dětmi, které si finalisté vylosovali

číst dále

Trenérem mládeže 2019 se stal hokejista Vinš z Vimperka. Svěřenci zaujali tancem haka.

Velmi vyrovnaný byl letošní ročník akce Díky, trenére, o vítězi musela rozhodnout až nastavená soutěž. Titul Trenéra mládeže 2019 vybojoval David Vinš, lední hokejista z Vimperku. Na druhém místě skončila Olga Kepková, trenérka rope skipping, třetí byl basketbalista Tomáš Hruška a čtvrtý byl šachista Karel Handlíř. Sportovně-společenskou událost zpestřilo vystoupení kapely Slza.

číst dále