Aktuality

Díky, trenére zní celou republikou. TOP 16 již brzy!

Kandidáti na titul Trenér mládeže 2019 pocházejí ze všech možných koutů České republiky. Nominací jsme obdrželi přes 700 a vybrali jsem 32 nejlepších a nejsilnějších. Postupující Top 16, kterou navštívíme na tréninku, oznámíme již příští týden.

číst dále

Poslední dny nominací. Nepodceňte situaci!

Chodíte do sportovního klubu, vyzvedáváte své děti a cestou z tréninku si říkáte: Ten trenér to fakt umí, skvěle se věnuje dětem. Tak proč ho nominovat? Nejen, že trenérovi poděkujete za jeho obětavou činnost, ale zároveň mu nabídnete možnost bojovat o pobyt v jeho vysněném tréninkovém centru nebo příspěvek pro sportovní klub.

číst dále

Skupina ČSOB je i letos partnerem trenérů mládeže

Nominace do ankety Díky, trenére jsou v plném proudu a lidé tak mají už popáté možnost ocenit práci trenérů mládeže, kterým stojí zato říct díky. Akce stejně jako každý rok vyvrcholí Dnem trenérů mládeže, na kterém se finálová TOP 8 utká o titul Trenér mládeže 2019 a finanční příspěvky na zahraniční stáž či vybavení pro klub.

číst dále

Díky, trenére popáté! Jak šel čas s výherci

Projekt Díky, trenére letos vstupuje do svého pátého ročníku. Během uplynulých let přinesl radost stovkám dětí a desítkám trenérů. Vůbec největší dopad měl na čtveřici těch nejlepších, kteří díky svému trenérskému umu získali titul Trenér mládeže.

číst dále

Startuje jubilejní 5. ročník akce. Nominujte své oblíbené trenéry

Je to tady! Začíná další ročník sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od února je opět možné na našem webu nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2019, o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro jejich kluby.

číst dále

Trenérem mládeže 2018 se stal Lukáš Novák. Děti učí capoeiru!

Čtvrtý ročník sportovně-společenské akce Díky, trenére má velice zajímavého a překvapivého vítěze. Titul pro letošní rok si odnesl Lukáš Novák z Pardubic, který se věnuje bojovému umění capoeira. V sobotním finále v Aréně Sparta na Podvinném mlýně nejprve přesvědčil odbornou porotu a poté byl nejlepší ve třech týmových soutěžních hrách.

číst dále