Aktuality

Akce Díky, trenére zná 16 koučů, kteří se budou ucházet o titul Trenér mládeže 2022. Celkem poděkovali mladí sportovci více než 340 trenérům

Akce Díky, trenére dnes zveřejnila seznam 16 kandidátů na titul Trenér mládeže 2022. Jsou mezi nimi trenéři mladých hokejistů nebo fotbalistek, ale i zástupci řady méně známých sportů od lakrosu až třeba po krasobruslení na kolečkových bruslích. Jen za posledních pět let přivedlo 16 nominovaných ke sportu přes 1 100 dětí. Nyní mají kromě zaslouženého poděkování šanci získat finanční příspěvky o celkové výši 200 000 Kč na zahraniční stáž či provoz klubu.

číst dále

Hledáme trenéra mládeže 2022!

Začíná další ročník sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od března je opět možné na našem webu nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2022, o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro jejich kluby.

číst dále

Díky, trenére má první vítězku. Trenérkou mládeže roku se stala mažoretka Novotná

Sportovně-společenskou akci Díky, trenére poprvé v historii ovládla žena. V sobotním velkém finále v pražské UNYP aréně zvítězila Hana Novotná z týmu mažoretek Prezioso Blatná. Divákům se svými svěřenkyněmi předvedla dynamické vystoupení a získala nejvíce bodů ve třech týmových soutěžích. Titul Trenér mládeže roku 2021 oslavila hned tancem se svým týmem.

číst dále

PUMA podporuje trenérky srdcařky

Projekt Díky, trenére se i letošní léto vydává za TOP 8 trenérů mládeže, kteří soupeří o titul Trenér mládeže. Akce, stejně jako každý rok, vyvrcholí Dnem trenérů mládeže, na kterém se budou vyhrávat finanční příspěvky na zahraniční stáž či na vybavení pro klub. Nově bude vyhlášena i „Trenérka Srdcařka“, kterou v anketě vyberou zástupci sportovní značky PUMA. Ta je letos novým partnerem projektu.

číst dále

Díky, trenére visí po celé republice.

Pět trenérek a tři trenéři tvoří finálovou osmičku sportovně-společenské akce Díky, trenére. O tom, kdo z nich se stane Trenérem mládeže roku 2020 se rozhodne snad hned po ukončení tohoto pro sport nepřejícího roku. Mezitím jsme po republice vyvěsili billboardy s trenéry TOP 16 v jejich městech, jako poděkování za jejich záslužnou práci.

číst dále