Aktuality

Dotazník pro trenéry tvořili i psychologové

Na trenéry, kteří obdrželi mail s nominací do soutěže Díky, trenére, čeká milá výzva v podobně vyplnění dotazníku. Ten by měl trenéra nebo trenérku představit pořadatelům. První část unikátní soutěže Díky, trenére hledající takové, kteří mohou svým působením inspirovat ostatní, začala 2. března a potrvá do 14. června.

číst dále

Ragbista Voves: Trenéři mě učili se nikdy nevzdávat

K ragby ho vedl otec a v pěti letech ho vzal do pražského klubu RC Praga. Do ní se reprezentant Robert Voves (34) vrátil po devíti letech z Francie, kde se tímto náročným sportem, jako jeden z mála hráčů z České republiky, profesionálně živil.

číst dále

Brankáře Kafku florbal baví i díky trenérům

To, že stále chytá za Tatran Střešovice v extralize i za reprezentační tým, přičítá Tomáš Kafka působení trenérů, s nimiž se v dlouhé kariéře setkal. Začala v pražském klubu už v roce 1998 a během ní získal tři medaile z mistrovství světa.

číst dále

Návod, jak se přihlásit. Pro trenéry, svěřence a další

Vyplňte formulář v sekci Nominace trenéra a zvolte možnost, že jste trenér. Nejprve se musíte zaregistrovat přes mailovou adresu. Na ní Vám zašleme link, který odkáže na dotazník s otázkami. Udělejte si na něj čas, minimálně 10 minut. Otázky jsou koncipovány tak, abychom poznali, jaký jste typ trenéra a co Vás na trénování dětí nejvíce baví. Jaké jsou ceny? Hlavnímu vítězi umožníme cestu na zahraniční stáž do slavného tréninkového centra v hodnotě 100 000 korun. Mateřskému klubu přispějeme částkou 50 000 korun.

číst dále

Kohák: Za trenéra jsme měli „Foglara“

Jakub Kohák je velkým sportovním fanouškem. Hraje fotbal, futsal, basket, hokej… Snad všechno. A v televizi se nejraději podívá na fotbalovou Barcelonu, či tenis. Pro web Díky, trenére se rozpíval o svém nejoblíbenějším trenérovi z dětsví.

číst dále

Badmintonista Koukal: S tátou jsme ujeli asi milion kilometrů

Zůstal nejlepším českým badmintonistou, přestože mu před pěti lety lékaři řekli – máte rakovinu, nádor varlete je zhoubný. Petr Koukal (29) se z toho po léčení plném chemoterapií dostal. V roce 2012 se zúčastnil olympiády v Londýně, kde se stal vlajkonošem české výpravy. Nyní se připravuje na kvalifikační turnaje o postup na olympijské hry 2016 v Brazílii. Ani v Riu de Janiero, na své třetí olympiádě, nechce chybět.

číst dále