Aktuality

První část skončila: počkejte si na novou Top 30!

Sportovně-společenská akce Díky, trenére má za sebou první část. Do konce května mohli děti, rodiče svěřenců, příznivci, blízcí, známí a další prostřednictvím webu Dikytrenere.cz, nebo facebookového profilu děkovat svým oblíbeným trenérům mládeže.

číst dále

Eisenkolba na stáži ve Švýcarsku zaujal smích při tréninku

Majitel premiérového titulu Trenér mládeže 2015 Michal Eisenkolb, který vychovává malé florbalisty v pražské Spartě, podle svého názoru dokonale zhodnotil stáží v klubu SV Wiler Ersigen, desetinásobném mistru Švýcarska, část odměny 150 tisíc korun od pořadatele soutěže Díky, trenére. První co ho zaujalo v  malém městečku Zuchwill, v němž klub sídlí, bylo moderní sportovní centrum.

číst dále

Vítěz Eisenkolb: Finále jsem nechal na dětech!

Stal se historicky prvním vítězem projektu Díky, trenére. Florbalista Michal Eisenkolb ze Sparty Praha nejdříve přesvědčil porotu a poté vybojoval prvenství ve třech soutěžích. Na Dni trenérů mládeže, které se uskutečnilo v Brně, tak mohl pozvednout trofej pro vítěze.

číst dále

Poradkyně v osobním rozvoji hodnotí trenéry z Top 10!

Trenéři v Top 10 projektu Díky, trenére pracují s dětmi osobitým způsobem, originálně a nekopírují. Jsou zvyklí zkoušet nové věci, přemýšlí u toho a nemilují stereotyp. Tak hodnotila trenéry a trenérky Marcela Pikálková, pedagožka, konzultantka a auditorka v oblasti personalistiky a řízení lidských zdrojů.

číst dále