Přijďte na Den trenérů mládeže. Zahraje Slza, vystoupí Kohák a poznáme Trenéra mládeže 2019

24.10.2019

Už se to blíží… Finále projektu Díky, trenére se v letošním roce uskuteční opět v Praze. A to 3. listopadu v hale na Podvinném mlýně. Pozor – zde se nefandí týmům, jednotlivcům, dvojicím… Ale trenérkám a trenérům mládeže.

Jde o zábavu, prestiž, ale také o titul Trenéra mládeže 2019. Princip soutěže zůstane stejný – před porotu ukážou svoji práci trenérky a trenéři, kteří se dostali do TOP 8. Cílem je předvést porotě sestavené ze sportovních odborníků co nejatraktivnější a nejzábavnější cvičení. Porota poté vybere TOP 4. Ve hře je 180 tisíc korun. Každý z trenérů si odnese minimálně 10 tisíc korun, nejlepší čtyři pak budou bojovat o dalších 140 tisíc. Vyhlášen bude také Trenér sympaťák. Zaměstanci skupiny ČSOB zvolí toho nejsympatičtějšího, vítěz bude oceněn na finálovém dnu finanční odměnou ve výši 15 000 Kč.

Během finálového Dne trenérů mládeže vystoupí kapela Slza, na autogramiádu dorazí Jakub Kohák a diváci budou mít šanci vyhrát vouchery do sportovního obchodu.

„Pátým rokem se snažíme podporovat lidi, kteří ve svém volném času věnují energii dětem a vedou je ke sportování. Vyzdvihujeme jejich konkrétní příběhy. Po loňských ročnících víme, že akce má neopakovatelnou atmosféru. Děkujeme také letošním partnerům projektu, konkrétně finanční skupině ČSOB a Nadaci ČEZ za jejich podporu trenérům mládeže,“ říká Petr Rydl, hlavní organizátor akce.

A jak se vyhodnotí vítěz?

Každý trenér dostane přidělené čtyři svěřence. Ne však svoje, ale cizí od jiných trenérů, kteří do finálního kola nepostoupí. Děti se rozlosují na místě. Trenér je bude muset za krátkou dobu poznat, rozeznat jejich schopnosti. Čtyři trenéři budou soutěžit o titul ve třech týmových hrách. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíce bodů.


Seznam finalistů a jejich medailonky:

Karel Handlíř, šachy

Tomáš Hruška, basketbal

Olga Kepková, rope skipping

Markéta Osičková, badminton

Jiří Robovský, atletika

Libor Trojan, fotbal

David Vinš, lední hokej

Petr Zeman, baseball

Vstup na akci je zdarma. Přijďte podpořit trenéry mládeže a užít si sportovně-společenský den. (Pozvánka na FB)

Místo:

UNYP Aréna Sparta Podvinným mlýn, Kovanecká 27, Praha 9

Čas:

11.00 Seminář Michala Eisenkolba

- Seminář doporučujeme trenérům, kteří se chtějí inspirovat jak některé prvky v trénování dělat zábavněji

12.00 Oficiální start finále

mh

sdílet | Zpět