Přijďte na Den trenérů mládeže. Poznáme Trenéra mládeže 2020

28.08.2021

Už se to blíží… Finále projektu Díky, trenére se po roční pauze uskuteční opět v Praze. A to v sobotu 25. září v hale na Podvinném mlýně. Pozor – zde se nefandí týmům, jednotlivcům, dvojicím… Ale trenérkám a trenérům mládeže.

Jde o zábavu, prestiž, ale také o titul Trenéra mládeže 2020. Loňský ročník jsme nemohli ukončit dle původního plánu, letos už nás snad nic nezastaví. Princip soutěže zůstane stejný – před porotu ukážou svoji práci trenérky a trenéři, kteří se dostali do TOP 8. Cílem je předvést porotě sestavené ze sportovních odborníků co nejatraktivnější a nejzábavnější cvičení. Porota poté vybere TOP 4. Ve hře je přes 200 tisíc korun. Každý z trenérů si odnese minimálně 10 tisíc korun, nejlepší čtyři pak budou bojovat o dalších 140 tisíc. Vyhlášen bude také Trenér sympaťák. Zaměstnanci skupiny ČSOB zvolí toho nejsympatičtějšího, vítěz bude oceněn na finálovém dnu finanční odměnou ve výši 15 000 Kč. Nově bude vyhlášena i „Trenérka Srdcařka, kterou v anketě vyberou zástupci sportovní značky PUMA a odmění ji poukazem na nákup sportovního vybavení pro svůj tým v hodnotě 50 000 Kč. Zároveň se i každý z finalistů může těšit na drobné dárky od značky PUMA.

Během finálového Dne trenérů mládeže vystoupí populární zpěvačka Dominika Lukešová, na autogramiádu dorazí Jakub Kohák a diváci budou mít šanci vyhrát vouchery do sportovního obchodu.

„Šestým rokem se snažíme podporovat lidi, kteří ve svém volném času věnují energii dětem a vedou je ke sportování. Vyzdvihujeme jejich konkrétní příběhy. Po loňských ročnících víme, že akce má neopakovatelnou atmosféru. Děkujeme také letošním partnerům projektu, konkrétně finanční skupině ČSOB, Nadaci ČEZ a Pumě za jejich podporu trenérům mládeže,“ říká Petr Rydl, hlavní organizátor akce.

A jak se vyhodnotí vítěz?

Každý trenér dostane přidělené čtyři svěřence. Ne však svoje, ale cizí od jiných trenérů, kteří do finálního kola nepostoupí. Děti se rozlosují na místě. Trenér je bude muset za krátkou dobu poznat, rozeznat jejich schopnosti. Čtyři trenéři budou soutěžit o titul ve třech týmových hrách. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíce bodů.

Seznam finalistů a jejich medailonky:

Pavel Schwarz, jachting

Vít Černohous, lední hokej

Filip Suk, bojová umění

Monika Chromá, florbal

Blanka Jiskrová, lední hokej

Hana Novotná, mažoretky

Daniela Viktorýnová, softball

Eva Drešerová, volejbal

Přijďte podpořit finálovou osmičku, která se pak sejde 25. září na Dni trenérů mládeže v Praze na Podvinném mlýně, v aréně Sparta. Vstup na akci je zdarma.

Místo:

UNYP Aréna Sparta Podvinným mlýn, Kovanecká 27, Praha 9

Čas:

11.30 Seminář Michala Eisenkolba

- Seminář doporučujeme trenérům, kteří se chtějí inspirovat jak některé prvky v trénování dělat zábavněji

13.00 Oficiální start finále

mh

sdílet | Zpět