Prodlužujeme nominace! Nepodceňte situaci, zbývá týden.

27.04.2017

Chodíte do sportovního klubu, vyzvedáváte své děti a cestou z tréninku si říkáte: Ten trenér to fakt umí, skvěle se věnuje dětem. Tak proč ho nenominovat? Kam? No přece do akce Díky, trenére! Nejen, že trenérovi poděkujete za jeho obětavou činnost, ale zároveň mu nabídnete možnost bojovat o pobyt v prestižním tréninkovém centru nebo příspěvek pro sportovní klub. Čas máte už jen do 5. května. Připomínáme, že nominací to nekončí – trenér pak musí vyplnit dotazník.

Pojďme si to připomenout, jaké ceny čekají na úspěšné trenérky nebo trenéry dětí a mládeže?

-Vítěz soutěže Díky, trenére obdrží titul Trenér mládeže 2017.

-Vítězi pořadatel umožní pobyt v prestižním světovém tréninkovém centru v hodnotě 40 tisíc korun.

-Vítěz dostane od pořadatele navíc 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi.

-Druhý nejlepší trenér v celkovém pořadí obdrží od pořadatele 30 tisíc korun na zahraniční stáž dle vlastního výběru a navíc 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi.

-Třetí nejlepší trenér dostane od pořadatele soutěže 20 tisíc korun na zahraniční stáž dle vlastního výběru, a navíc 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi.

-Čtvrtý nejlepší trenér dostane od pořadatele soutěže 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi a navíc 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi.

Ano, ve hře je skoro 150 tisíc korun. Jenže ve sportovně-společenském projektu Díky, trenére jde také o jiné aspekty – prestiž a neopakovatelný zážitek během finále s názvem Den trenérů mládeže. Tam můžete svého oblíbeného trenéra poslat, základem je však ho nominovat.

Na základě nominovaného dotazníku vyberou organizátoři Top 30 kandidátů, které osobně navštíví při tréninku. Poté vznikne vybraná desítka, která se utká o titul. „Už jen vidět deset trenérů z odlišných sportů a jejich svěřence byl zážitek. Povídal jsem si s nimi a zjistil jsem, že se potýkají se stejnými problémy,“ vyprávěl o finále baseballista Jiří Šiman.

Na nejlepší čeká zahraniční stáž. Vítěz prvního ročníku Michal Eisenkolb se podíval za florbalem do Švýcarska. To fotbalista Michal Bíza, vítěz loňského ročníku, chce zase do Španělska. Kam by se rád podíval ten váš trenér?

NOMINUJTE HO!

sdílet | Zpět