Přijďte 14. října na velké finále!

03.10.2017

Už se to blíží… Finále projektu Díky, trenére se v letošním roce již podruhé uskuteční v Praze. A to 14. října v hale na Podvinném mlýně. Pozor – zde se nefandí týmům, jednotlivcům, dvojicím… Ale trenérkám a trenérům mládeže. „Po loňských ročnících víme, že akce má neopakovatelnou atmosféru. Doufáme, že v letošním roce bude vše ještě lepší,“ prohlásil Petr Rydl, hlavní organizátor.

Finále s názvem Den trenérů mládeže odstartuje přesně v poledne. Jde o zábavu, prestiž, ale také o titul Trenéra mládeže 2017. Navíc vítězi pořadatel umožní pobyt v prestižním světovém tréninkovém centru dle vlastního výběru v hodnotě 40 tisíc korun. Druhý nejlepší trenér v celkovém pořadí obdrží 30 tisíc korun na zahraniční stáž. Třetí nejlepší vyhraje 20 tisíc korun na stáž a čtvrtý dostane 10 tisíc. Každý trenér z první čtyřky dostane navíc 10 tisíc jako příspěvek pro svůj klub na práci s dětmi.

„Už třetím rokem se snažíme podporovat lidi, kteří ve svém volném času věnují energii dětem a vedou je ke sportování. Vyzdvihujeme jejich konkrétní příběhy,“ popsal Rydl.

Princip soutěže zůstane stejný – před porotu ukážou svoji práci trenérky a trenéři, kteří se dostali do Top 10. Cílem je předvést porotě co nejatraktivnější a nejzábavnější cvičení. Porota poté vybere Top 4. A jak se vyhodnotí vítěz?

Každý trenér dostane přidělené čtyři svěřence. Ne však svoje, ale cizí od jiných trenérů, kteří do finálního kola nepostoupí. Děti se rozlosují na místě. Trenér je bude muset za krátkou dobu poznat, rozeznat jejich schopnosti. Čtyři trenéři budou soutěžit o titul ve třech týmových hrách. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíce bodů.

Seznam Top 10 trenérů mládeže 2017:

Vítězslav Kokoř, Badminton VK Aš

Dominika Hýsková, TJ Karate České Budějovice

Matěj Koňařík, Florbalový klub Zlín Lions

Zdeněk Grygar, FC Baník Ostrava

Alena Valášková, KNH Chomutov

Karel Ševčík, RC Tatra Smíchov

Tomáš Jirků, HC Stadion Vrchlabí

Milan Knebl, SKST Děčín

Bára Ptáčková, FC Báry a Hanky Šulcové

Martin Vaňka, Como-3 gym

Vstup na Den trenérů mládeže je zdarma.

Adresa arény je Aréna Sparta, Kovanecká 27, Praha 9.

Konec programu předpokládáme kolem 16. hodiny.

Sportu a trenérům mládeže zdar!

sdílet | Zpět